Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

GRUPA TANECZNO - WESTERNOWA "DALLAS COUNTRY"

.UWAGA  !!!!!!!

 

Uruchamiamy "  NABÓR DO GRUPY TANECZNO - WESTERNOWEJ - DALLAS COUNTRY " . Jeżeli masz wyczucie rytmu i dobrą prezencję , masz nie mniej jak 16 lat i kochasz taniec , to zadzwoń i spróbuj swoich sił , a po nauce obiecujemy występy na scenach całego kraju .

Informacje : Jack 604379755         Ihaaaaaaaa!

 

 

 

 

 

Grupa taneczna  "DALLAS  COUNTRY" powstała w 1996 roku - jako druga (po STREFIE COUNTRY z Warszawy) grupa tańcząca country w Polsce. Po wielu występach w kraju (i nie tylko) została zaproszona przez organizatorów XX Pikniku Country w Mrągowie, aby fragmentem wojny secesyjnej i paradą dokonać uroczystego otwarcia tej imprezy.

Grupa DALLAS w swoim repertuarze posiada: tańce liniowe, tańce parami, cza-cza, walczyk country czy polka country. Sama również tworzy i wzbogaca tańce tworząc własną choreografie, dzięki temu tańce wykonywane przez grupę DALLAS COUNTRY na różnego rodzaju imprezach cieszą się dużym powodzeniem. Dzięki znajdującym się w zespole miłośnikom westernu, proponujemy organizatorom imprez wykonanie " COUNTRY WESTERN - SHOW " w skład którego wchodzą: pokazy taneczne + nauka tańca, fragment wojny secesyjnej, (strzelanina, walka na szable, przemarsze, meldunki, parada), scena westernowa, pojedynek rewolwerowców, pokazy lassa i bata meksykańskiego, konkursy i zabawy kowbojskie dla publiczności, prowadzenie imprezy.

Posiadamy nagłośnienie 2 x 500 WAT, odtwarzacz DVD, mikser i mikrofon bezprzewodowy. Obsługa i kalkulacja - na życzenie.

Nawiązujemy również ścisłą współpracę z zespołami grającymi muzykę country . Posiadamy do wynajęcia: wioskę indiańską, mechanicznego byka, krowę do dojenia (sztuczną) oraz scenografię westernową. Na życzenie możemy również zabrać ze sobą: strzelnicę wiatrówkową, sklep kowbojski oraz stanowisko do malowania twarzy.

Grupa Taneczno - Westernowa " Dallas Country " - poszukuje nowych tancerzy

 

GRUPA TANECZNO - WESTERNOWA "DALLAS COUNTRY"

 

 

 

 

GRUPA TANECZNA " DALLAS  COUNTRY " ZAPRASZA NA NAUKĘ TAŃCA - INFORMACJE : JACK  604379755